O nás

V okruhu zvířecích záchranářů se pohybujeme aktivně od roku 2013, ať už formou pomoci zvířatům v nouzi nebo řešením hlavně psích množíren. Máme za sebou několik kauz a reportáží na ČT 1, TV Barandov a Primě. Za tu dobu víme jak je složité získávání finanční i materiální pomoci pro odložené nebo zachráněné zvířata.
V srpnu 2020 vznikla myšlenka a realizace na přímou materiální pomoc útulkům a spolkům prostřednictvím projektu Plné bříško. Myšlenkou projektu bylo ukázat dárcům, kde mohou konkrétně pomoci a eliminovat mnohdy netransparentní pomoc prostřednictvím hromadných finančních sbírek pro více útulků. Co se týče materiální pomoci krmivem není pomoc jako pomoc. Dalším cílem projektu bylo ukázat, že i kvalitní krmivo může stát jako "marketovky" a udělá větší radost zvířecím svěřencům.

Naše snaha hned první měsíc zaujala i iniciativou TV Nova Nastartujme Česko!
Odkaz na článek o našem projektu zde:
Zvířecím útulkům chybí peníze

Od začátku projektu se nám podařilo nastartovat pravidelnou materiální pomoc pro útulky a spolky, ale nám to stále nestačilo. Začalo se hledat další řešení jak co nejvíc pomoci. V době Covidu, kdy krize zasáhla snad každého z nás byl projekt ukončen s hodnotou téměř 4 mil. Kč darovaného krmiva.
Z důvodu možnosti plateb na transparentní účet, potvrzení o daru a možnosti cílené pomoci nejen útulkům a spolkům vznikl 16.2.2022 spolek Plné bříško z.s., který pomáhá zvířatům v jakékoliv nouzi, zejména zvířatům nemocným, opuštěným, nechtěným či týraným.
I nadále spolupracujeme s vybranými útulky a spolky, kterým zajišťujeme prostřednictvím našeho projektu Krmivo útulkům, dárcovských formulářů, reklamy a sbírek darování krmiva, chovatelských potřeb i finanční pomoc.
 
244417615_377440967389247_2350148083737622620_n