Calibra EAZZY Cat podestýlka Ultra Fine & Fresh 6 kg

Neohodnoceno
Značka: Calibra
189 Kč
Skladem (>30 ks)
Ultra jemná a parfémovaná podestýlka pro kočky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Calibra EAZZY Ultra Fine & Fresh: 100% přírodní a ekologické stelivo s velikostí zrnek 1-2,5 mm je nealergizující a splňuje vysoké požadavky na pohodlí mazlíčka i chovatele. Vyniká nejen rychlou a dobrou absorpcí vlhkosti, ale i pachů. Jeho příjemná, nenásilná parfemace navíc po kontaktu s tekutinou čistě provoní nejbližší okolí kočičí toalety, aniž by dráždila chovatele nebo mazlíčka. Chovatel ocení, že výborně hrudkuje a zároveň nepráší, což jsou hlavní předpoklady pro snadné a pohodlné udržování čistoty. Ultra jemná struktura zrnek je příjemná i mazlíčkovi.
Velikost balení: 6 kg

Pořiďte kočce dostatečně velkou toaletu a umístěte ji na klidné místo, které jí bude vyhovovat. Na dno kočičí toalety vysypte 6-8 cm steliva. Pro udržení čistoty odstraňte každý den vytvořené hrudky s exkrementy. Podestýlku pravidelně doplňujte, doporučujeme s toaletou občas zatřást, aby se stelivo promíchalo. Dle potřeby toaletu vymyjte a kompletně vyměňte stelivo. Upozornění: Použitou podestýlku vyhazujte do komunálního odpadu. Není vhodná ke kompostování a splachování v toaletě. Minimalizujte kontakt se znečištěným stelivem a dodržujte hygienu. Těhotné a kojící ženy, malé děti a osoby s oslabeným imunitním systémem by se měly vyhýbat styku s exkrementy.
Tip: Vzhledem ke skvělým absorpčním vlastnostem steliva je možné jeho využití jako účinného absorbentu pachů v lednici, odpadkovém koši atp. Stačí jej dát do menší misky a vložit do lednice / vysypat na dno koše.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stelivo pro kočky
Hmotnost: 6.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: